0174-671 800
PROFIBUS Multi-Mode Fiber Optic Ring
101-201530

PROFIBUS Multi-Mode Fiber Optic Ring

De ComBricks-glasvezelringmodule voor multi-modetechnologie (ComBricks FO Ring MM) garandeert een betrouwbare optische datatransmissie in PROFIBUS-netwerken. Deze multifunctionele module is speciaal door PROCENTEC ontworpen om optische redundante ringtopologieën met multi-modeglasvezel te creëren. Hij maakt lange kabelafstanden (tot 5 km) en een galvanische isolatie tussen apparaten en segmenten mogelijk. De ComBricks FO Ring MM-module is uitermate geschikt voor toepassingen in zware EMC-omgevingen zoals olie & gas, afvalverwerking en hijskranen.

Offerte aanvragen

Introductie

De ComBricks FO Ring MM-module beschikt over diagnostische leds die waarschuwen bij een laag signaalniveau. De kanalen worden, net als elke andere communicatiemodule, direct met de ProfiTrace OE-kern in het kopstation verbonden. Een geavanceerde e-mailfunctionaliteit waarschuwt direct bij storingen, zoals een laag signaalniveau of gebroken ring. Technici kunnen een PROFIBUS-installatie optimaal onderhouden, aangezien de gegevens van de busmonitor direct op de webserver beschikbaar zijn.

De ComBricks FO Ring MM kan naast repeatermodules worden geplaatst, waardoor spurline-diagnostiek mogelijk wordt. Hij kan tevens eenvoudig als fully dedicated glasvezelmodule gemengd met kopersegmenten worden ingezet. De geavanceerde 12 Mbps-kern van de glasvezelmodule kan onbeperkt met andere glasvezelmodules worden gecascadeerd.

fiber opti ring fiber optic point to point

 

 

 

 

 

 

 

 

UL-gecertificeerd

Dit product is UL-gecertificeerd. Lees meer over UL-certificatie.

 

Technische specificaties

Kenmerken glasvezel

  • 2 vezelkanalen (multi mode)
  • Max. kabellengte 5 km
  • Ring, point-to-point en lijntopologieën
  • 4 ST/BFOC-connectoren
  • Multi-modekabel G62.5 / 125 (OM1) - 1310 nm
  • Ringredundantie (schakelbaar)
  • Onbeperkt cascaderen
  • Optical budget: 13dB
  • Optical loss: 2dB per km
  • Head station firmware: 1.288 and higher

Kenmerken ComBricks

  • Waarschuwing bij laag niveau
  • E-mailfunctionaliteit waarschuwt bij gebeurtenissen

Protocol

  • Transparant voor alle PROFIBUS-protocollen
  • 9,6 kbps - 12 Mbps (automatische detectie)
  • Geen adres nodig
  • Transmissiesnelheid detectie: Auto detect (< 10 s detectie en 50 s time out)
  • Delay time (per ring module): 2 TBit at 9.6 kbps .. 19.2 kbps; 3 TBit at 187.5 kbps .. 45.45 kbps; 4 TBit at 500kbps; 10 TBit at 1.5 Mbps; 20 TBit at 3 Mbps; 40 TBit at 6 Mbps; 80 TBit at 12 Mbps

Backplane

  • 4 netwerken, met schakelaars te selecteren
  • 10 modules (in de eerste 10 sleuven)
  • Stroomvoorziening door backplane
  • Compatible backplane units: 101-200011, 101-200012, 101-200023, 101-200024, 101-200027

Overige

  • Afmetingen (LxBxH): 115 x 100 x 25 mm (zonder backplane)
  • Gewicht: 122 g
  • Bedrijfstemperatuur: 0 .. 60 °C
  • Head station firmware: 1.288 en later
UL listed ePLAN

Wilt u meer informatie? Vraag ons.

Clement Jense NLD, ENG

Clement Jense

Senior Sales Engineer
T: +31 (0)174 671 800

Downloads

Hieronder vindt u alle bijbehorende downloads:

Product card
User manual
Datasheet

Service & Support

FAQ's

Veelgestelde vragen over diverse PROFIBUS en PROFINET onderwerpen.

Netwerk certificering

Lees meer over wat PROCENTEC kan certificeren in je netwerk.

On-site & Online Support

Wereldwijd uw partner voor PROFIBUS en PROFINET ondersteuning; on-site en online.

GSD bestanden

Een overzicht van GSD bestanden. Zoek en download uw GSD bestand gratis.

Opleiding

  • PROFIBUS Troubleshooting & Maintenance Opleiding

    Deze opleiding is volledig ingespeeld op de behoeften van personen die PROFIBUS installaties installeren en onderhouden. Het omvat een compleet kennispakket dat geheel gericht is op de praktijk.

  • Certified PROFIBUS Installer

    De opleiding Certified PROFIBUS Installer richt zich volledig op technici die zich bezighouden met het installeren, bekabelen en testen van PROFIBUS DP/PA apparatuur.

  • Certified PROFIBUS Engineer opleiding

    De opleiding Certified PROFIBUS Engineer (CPE) is een wereldwijd erkende opleiding. U bent na deze opleiding PROFIBUS-gediplomeerd met een officieel geaccrediteerd diploma

Overzicht alle trainingen