0174-671 800
PROFIBUS Single-Mode Fiber Optic Ring
101-201531

PROFIBUS Single-Mode Fiber Optic Ring

De ComBricks-glasvezelringmodule voor single-modetechnologie (ComBricks FO Ring SM) garandeert een betrouwbare optische datatransmissie in PROFIBUS-netwerken. Deze multifunctionele module is speciaal door PROCENTEC ontworpen om optische redundante ringtopologieën met single-modeglasvezel te creëren. Hij maakt lange kabelafstanden (tot 30 km) en een galvanische isolatie tussen apparaten en segmenten mogelijk. De ComBricks FO Ring SM-module is uitermate geschikt voor toepassingen in zware EMC-omgevingen zoals waterzuivering, mijnen en tanks.

Offerte aanvragen

Introductie

De ComBricks FO Ring SM-module beschikt over diagnostische leds die waarschuwen bij een laag signaalniveau. De kanalen worden, net als elke andere communicatiemodule, direct met de ProfiTrace OE-kern in het kopstation verbonden. Een geavanceerde e-mailfunctionaliteit waarschuwt direct bij storingen, zoals een laag signaalniveau of gebroken ring. Technici kunnen een PROFIBUS-installatie optimaal onderhouden, aangezien de gegevens van de busmonitor direct op de webserver beschikbaar zijn.

De ComBricks FO Ring SM kan naast repeatermodules worden geplaatst, waardoor spurline-diagnostiek mogelijk wordt. Hij kan tevens eenvoudig als fully dedicated glasvezelmodule gemengd met kopersegmenten worden ingezet. De geavanceerde 12 Mbps-kern van de glasvezelmodule kan onbeperkt met andere glasvezelmodules worden gecascadeerd.

combricks fiber optic single mode combricks fiber optic point to point single mode

 

 

 

 

 

 

 

 

UL-gecertificeerd

Dit product is UL-gecertificeerd. Lees meer over UL-certificatie.

 

Technische specificaties

Kenmerken glasvezel

  • 2 vezelkanalen (single mode)
  • Max. kabellengte 30 km
  • Ring, point-to-point en lijntopologieën
  • 4 ST/BFOC-connectoren
  • Single-modekabel G9 / 125 (OS1) - 1310 nm
  • Ringredundantie (schakelbaar)
  • Onbeperkt cascaderen
  • Optical budget: 17dB
  • Optical loss: 0,4dB per km

Kenmerken Combricks

  • Waarschuwing bij laag niveau
  • E-mailfunctionaliteit waarschuwt bij gebeurtenissen

Protocol

  • Transparant voor alle PROFIBUS-protocollen
  • 9,6 kbps - 12 Mbps (automatische detectie)
  • Geen adres nodig
  • Transmissiesnelheid detectie: Auto detect (< 10 s detectie en 50 s time out)

Backplane

  • 4 netwerken, met schakelaars te selecteren
  • 10 modules (in de eerste 10 sleuven)
  • Stroomvoorziening door de backplane
  • Compatible backplane units: 101-200011, 101-200012, 101-200023, 101-200024, 101-200027

Overige

  • Afmetingen (LxBxH): 115 x 100 x 25 mm (zonder backplane)
  • Gewicht: 122 g
UL listed ePLAN

Wilt u meer informatie? Vraag ons.

Clement Jense NLD, ENG

Clement Jense

Senior Sales Engineer
T: +31 (0)174 671 800

Downloads

Hieronder vindt u alle bijbehorende downloads:

Product card
User manual
Datasheet

Service & Support

FAQ's

Veelgestelde vragen over diverse PROFIBUS en PROFINET onderwerpen.

Netwerk certificering

Lees meer over wat PROCENTEC kan certificeren in je netwerk.

On-site & Online Support

Wereldwijd uw partner voor PROFIBUS en PROFINET ondersteuning; on-site en online.

GSD bestanden

Een overzicht van GSD bestanden. Zoek en download uw GSD bestand gratis.

Software & Firmware downloads

Download de software en firmware die u nodig heeft.

Opleiding

  • Certified PROFIBUS Engineer opleiding

    04 februari 2019, 08 april 2019, 16 september 2019

    De opleiding Certified PROFIBUS Engineer (CPE) is een wereldwijd erkende opleiding. U bent na deze opleiding PROFIBUS-gediplomeerd met een officieel geaccrediteerd diploma

  • PROFIBUS Troubleshooting & Maintenance Opleiding

    04 februari 2019, 12 maart 2019, 08 april 2019

    Deze opleiding is volledig ingespeeld op de behoeften van personen die PROFIBUS installaties installeren en onderhouden. Het omvat een compleet kennispakket dat geheel gericht is op de praktijk.

  • GRATIS ProfiTrace Training

    Deze gratis training is volledig gericht op ProfiTrace 2. Het belangrijkste trainingsdoel is het leren omgaan met het ProfiTrace-platform om snel te kunnen bepalen wat een goed en wat een slecht netwerk is.

Overzicht alle trainingen